Skrydis oro balionu filmuojant dronu

PATIRKITE NEPAMIRŠTAMĄ SKRYDĮ ORO BALIONU FILMUOJANT SU DRONU

Skrydį oro balionu su drono vaizdo įrašu

Skrydis oro balionu – išties nepaprastas nuotykis. Šios unikalios patirties metu sukurti prisiminimai išliks visam laikui. „Smile Balloons” supranta, kaip svarbu išsaugoti šias akimirkas ir pasidalyti jomis su artimaisiais. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti išskirtinę dronų vaizdo įrašų paslaugą tiems, kurie su mumis užsako skrydžius Lietuvoje.

Naudodamiesi mūsų profesionaliu vaizdo įrašymu iš dronų, dabar galite iš naujo patirti savo kelionės oro balionu virš Vilniaus ar Trakų stebuklą su stulbinančiomis detalėmis. Mūsų kvalifikuoti specialistai nufilmuos kvapą gniaužiančią medžiagą ir sukurs 4K/UHD vaizdo įrašą, kuriame iš tiesų atsiskleis jūsų skrydžio grožis. Nuo pakilimo iki nusileidimo – kiekvienas svarbiausias momentas bus įrašytas ir sumontuotas į įspūdingą 10 minučių trukmės vaizdo įrašą, kurį lydės kruopščiai parinktas garso takelis.

Kad nepraleistumėte šio neįtikėtino suvenyro, rekomenduojame pateikti užsakymą rezervacijos metu arba likus bent vienai dienai iki skrydžio. Galite būti tikri, kad asmeninis vaizdo įrašas jums bus pristatytas per savaitę po skrydžio ir galėsite dar ilgai išgyventi nepamirštamą nuotykį bei dalytis juo.

Drono pilotas Linas Liegus

  • Pilotuoja droną FPV 5+ metai
  • Filmavimo ir fotografavimo patirtis 10+ metų

Jūsų skrydžio oro baliono nuotykis

Atlikę šiuos tris paprastus veiksmus leiskitės į nepamirštamą kelionę:

01

Užsisakykite internetu

Lengvai rezervuokite vietą naudodamiesi patogia internetine užsakymo sistema.

02

Pakilkite ir Skriskite

Pakilkite į orą ir grakščiai sklęskite danguje, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais peizažais.

03

Saugiai nusileiskite

Saugiai nusileiskite, žinodami, kad patyrėte kažką tikrai nepaprasto.