Skrydis Oro Balionu Virš Trakų

Trakai - žavus miestas, įsikūręs ant vandens ir apsuptas ežerų, siūlo unikalią perspektyvą lankytojams, norintiems pažinti vietovės grožį iš viršaus. Vienas įspūdingiausių būdų tai padaryti - skristi oro balionu.

Pakilkite virš Trakų - patirkite nepamirštamą skrydį oro balionu

Skrydžiai oro balionu virš Trakų

Mūsų komandos nuomone, Trakai yra gražiausias miestas skrydžiui oro balionu Lietuvoje. Šioje stebuklingoje vietoje galima pabėgti nuo miesto šurmulio ir kasdienio gyvenimo monotonijos ir ramiai atsikvėpti. Gamtos kraštovaizdis – kvapą gniaužiantis, su daugybe ežerų ir istorine Trakų pilimi pačiame cente istorinė Trakų pilis.

Skrydžio virš Trakų metu kiekvienas pilotas stengiasi nuskraidinti keleivius kuo arčiau garsiosios pilies, tačiau tai nėra lengva, nes labai priklauso nuo oro sąlygų, pavyzdžiui, vėjo greičio. Siekdami geriausio vaizdo, kartais galime nustebti, kad pasirenkame netradicines pradines vietas.

Nepakartojamo grožio vaizdai:

Trakų gamtos grožis yra neprilygstamas, o skrydis oro balionu – puikus būdas pasinerti į kvapą gniaužiantį grožį. Kildami į dangų grožėkitės Trakus supančiais tyrais ežerais, kurių krištolo skaidrumo vanduo atspindi žavų kraštovaizdį apačioje. Kiekviena skrydžio oro balionu akimirka – nuo kylančių Trakų salos pilies bokštų iki žaliuojančių miškų, kurie driekiasi kiek akys mato – bus kupina įkvepiančių vaizdų, kurie jus sužavės.

Istorinė pilis ir kultūros paveldas:

Trakai garsėja turtinga istorija ir didingomis pilimis, o kas gali būti geresnis būdas įvertinti jų didybę nei skrydis oro balionu? Lengvai sklęsdami ore, pamatysite viduramžių Trakų salos pilį, išdidžiai stovinčią savo saloje. Pasigrožėkite Pusiasalio pilies architektūros stebuklais ir didingais Aukštutinės pilies griuvėsiais, mėgaudamiesi Trakų kultūros paveldo belaikiškumo jausmu.

Nuotykių ir ramybės pojūtis:

Ramus Trakų dangus sukuria ramybės ir tylos atmosferą, todėl skrydžiai oro balionu padeda pabėgti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Pajuskite jaudulį, kai oro balionas švelniai kyla aukštyn, suteikdamas jums laisvės ir nuotykių pojūtį. Nesvarbu, ar ieškote įspūdžių, ar ramaus poilsio, ši patirtis sužavės jūsų pojūčius ir suteiks unikalų požiūrį į Trakų grožį.

Jūsų skrydžio oro balionu nuotykis

Atlikę šiuos tris paprastus veiksmus leiskitės į nepamirštamą kelionę:

01

Užsisakykite internetu

Lengvai rezervuokite vietą naudodamiesi patogia internetine užsakymo sistema.

02

Pakilkite ir Skriskite

Pakilkite į orą ir grakščiai sklęskite danguje, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais peizažais.

03

Saugiai nusileiskite

Saugiai nusileiskite, žinodami, kad patyrėte kažką tikrai nepaprasto.

Kvapą gniaužiantys vaizdai

Skrydis oro balionu suteikia unikalią galimybę užfiksuoti nuostabias Trakų gamtos grožio nuotraukas. Besikeičiančios dangaus spalvos saulėtekio ar saulėlydžio metu sukuria stebuklingą atmosferą ir dar labiau užburia.

Profesionalūs pilotai

Saugumas ir patogumas yra mūsų svarbiausi prioritetai. Mūsų patyrę ir sertifikuoti pilotai preciziškai vadovaus jūsų skrydžio oro baliono nuotykiui ir užtikrins sklandžią bei nepamirštamą kelionę. Nesvarbu, ar skraidote pirmą kartą, ar esate patyręs nuotykių ieškotojas, esate patikimose rankose.

Įspūdžiai ištisus metus

Įsivaizduokite, kaip pakylate į dangų, švelniai sklendžiate karšto oro balionu ir grožitės kvapą gniaužiančiais Trakų pilies ir aplinkinių vandens telkinių vaizdais. Vaizdingas Trakų kraštovaizdis dar labiau pribloškia žvelgiant iš paukščio skrydžio.

Pasiruoškite kelionei!

 • Paprastai susitiksite nurodytoje starto vietoje, kurią dieną prieš skrydį nurodys mūsų skrydžių koordinatorius.
 • Susitikimo laikas priklauso nuo saulėtekio ar saulėlydžio grafiko, bet paprastai tai būna apie 5:30-7:00 ryte arba 18:00-19:00 vakare.
 • Tikslų susitikimo laiką ir informaciją apie susitikimo vietą jums pateiksime prieš planuojamą skrydį. Svarbu atvykti laiku, kad būtų užtikrintas sklandus ir savalaikis pakilimas.
 • Skrydis oro balionu paprastai trunka nuo 45 minučių iki valandos, priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Visa ši patirtis, įskaitant pasiruošimą prieš skrydį ir šventinius renginius po skrydžio, gali trukti kelias valandas.

Siūlome bendrus ir privačius skrydžius.

Bendrais skrydžiais galima mėgautis įspūdžiais su kitais keleiviais, o privačiais skrydžiais poros gali mėgautis intymesne ir romantiškesne aplinka.

Dažnai galite aptarti savo pageidavimus su mumis, kai atliekate užsakymą, ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip, paprastai į skrydį galite pasiimti fotoaparatą arba išmanųjį telefoną. Tik nepamirškite skrydžio metu apsaugoti prietaisų, kad netyčia nenukristų.

 • Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl skrydžiai gali būti atšaukiami arba perkeliami dėl nepalankių oro sąlygų, pavyzdžiui, stipraus ar silpno vėjo, audros, lietaus ar rūko.
 • Bendradarbiaudami su jumis rasime jums tinkamą kitą skrydžio datą ir laiką.
 • Paprastai meteorologinės sąlygos prognozuojamos ir tikrinamos iš anksto, tačiau kartais jos būna netikslios arba neišsamios.
 • Todėl, net ir atvykus į pradinį tašką, atšaukimas vis tiek galimas, kad nekiltų pavojaus saugumui.

Apsirenkite patogiai pagal oro sąlygas ir dėvėkite sluoksnius, nes skrydžio metu temperatūra gali keistis.

 • Dažnai rekomenduojama vilkėti lengvą striukę arba megztinį.
 • Rytais žolė paprastai būna šlapia, todėl patartina avėti uždarus batus.
 • Vakare nusileidimo vietoje gali būti problemų dėl uodų, todėl patartina dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis.
 • Kepurė ir akiniai nuo saulės apsaugo nuo saulės.

Nors skrydžiai oro balionu paprastai laikomi saugiais, būtina pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, jei esate nėščia. Jie, atsižvelgdami į konkrečias aplinkybes, gali patarti, ar skrydis oro balionu yra tinkama veikla nėštumo metu. Jūsų saugumas ir komfortas yra svarbiausi prioritetai. Keleiviai privalo informuoti pilotą apie bet kokias sveikatos problemas ar nėštumą.

Karšto oro balionai veikia pagal principą, kad karštas oras yra lengvesnis už šaltą. Baliono kupolas pripildomas pašildytu oru, todėl jis tampa plūdrus. Kai oras apvalkalo viduje įkaista, jo tankis tampa mažesnis nei aplinkinio vėsesnio oro, todėl balionas pakyla. Pilotas gali valdyti pakilimą ir nusileidimą reguliuodamas oro temperatūrą baliono viduje, todėl karšto oro balionai yra įdomus ir paprastas, tačiau veiksmingas keliavimo oru būdas.

Prieš skrydį starto vietoje paprastai susitiksite su pilotu ir įgula.

Jie suteiks saugos instruktažą ir gali jus įtraukti į oro baliono pripūtimo procesą, kad galėtumėte pamatyti, kaip balionas paruošiamas skrydžiui.

Skrydžiai oro balionu paprastai yra saugūs.

Profesionalūs pilotai yra griežtai apmokyti ir sertifikuoti, o balionai yra gerai prižiūrimi. Saugos priemonės apima saugos instruktažus prieš skrydį, reguliarius įrangos patikrinimus prieš kiekvieną skrydį, pakartotinį Oro navigacijos tarnybos sertifikavimą ne rečiau kaip kas 100 skrydžio valandų arba 12 mėnesių ir saugaus skrydžio oro sąlygų laikymąsi.

 • Turime minimalaus amžiaus reikalavimą, jis yra 5 metai.
 • Atsižvelgiant į oro sąlygas ir bendrą visų keleivių svorį, daugiau nei 100 kg sveriantiems asmenims gali būti taikomas apribojimas. Jei skrendate kartu su kitais keleiviais, atlikdami užsakymą būtinai nurodykite bendrą visų keleivių, įskaitant save, svorį. Tuomet mūsų skrydžių koordinatorius galės išsiaiškinti, ar yra laisvų vietų.

Labai svarbu žinoti, kad prieš skrydį ir skrydžio metu griežtai draudžiama vartoti stiprius alkoholinius gėrimus, narkotikus ir psichotropines medžiagas. Ši politika taikoma siekiant užtikrinti visų keleivių saugumą ir išlaikyti atsakingą bei kontroliuojamą aplinką viso skrydžio oro balionu metu. Svarbiausia – saugumas, todėl prašome laikytis šių apribojimų.

Mūsų klientai

Netikite Mūsų Žodžiu?

Kodėl verta rinktis mus?

Pasirinkite „Smile Balloons” oro balionus ir leiskite mums paversti jūsų svajones pakilti į dangų nepamirštama realybe. Pasirinkite patogų skrydžio laiką pagal savo pageidavimus ir mėgaukitės dangumi savo sąlygomis.

Naudingi šaltiniai

Planuokite savo vizitą

Daugiau informacijos apie Trakus ir būsimus renginius rasite svetainėje "Trakai visit". Suplanuokite kelionę į sostinę, pasisemkite žinių ir pasisemkite įsimintinų įspūdžių.

Kelionių vadovas

Atverkite idėjų ir patarimų pasaulį su Trakų kelionių vadovu. Pasiruoškite tyrinėti miestą ir sužinokite, kaip geriausiai išnaudoti kelionę.

Užsisakykite šiandien

Nepraleiskite progos rezervuoti skrydį oro balionu virš Trakų. Stebėkite miesto didybę iš unikalios perspektyvos ir susikurkite prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.