Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu virš Vilniaus

Skrydis oro balionu Vilniuje, vieno iš gražiausių Europos miestų.

Vilnius – viena iš gražiausių Europos sostinių ir viena iš nedaugelio virš kurių leidžiama skristi karšto oro balionais. Vilniaus miestas garsėja ne tik kultūros paminklais, bet ir vaizdingomis gamtinėmis teritorijomis.

Kraštovaizdžio įvairove, vaizdingumu ir natūralumu jam negali prilygti joks kitas Europos lygumų miestas. Vilnius ir jo apylinkės iki šiol gali didžiuotis nesuniokotų miškų masyvais, juosiančiais miestą iš visų pusių. Miestas įsikūręs unikalioje vietoje – kelių tipų kraštovaizdžio kompleksų sandūroje, Neries ir Vilnios upių santakoje.

Pakilus balionu virš Vilniaus miesto, atsiveria nuostabus senamiesčio vaizdas, istoriniai paminklai, šie vaizdai nepalieka abejingų, o patirti įspūdžiai išlieka ilgam. Pakilus šiek tiek aukščiau visas Vilniaus miestas matosi, kaip ant delno, o miesto šurmulys nutyla ir atrodo jog laikas sustoja. Nepraleiskite progos pamatyti šio UNESCO paminklo iš paukščio skrydžio ringdamiesi skrydis oro balionu Vilniuje.

Daugiau informacijos apie Vilnių ir renginius galite rasti Go Vilnius interneto svetainėje https://www.govilnius.lt

Atraskite Vilniaus 700 metų jubiliejaus šventę

700-asis Vilniaus jubiliejus švenčiamas 2023 m. Visus metus jūsų laukia išskirtiniai pasirodymai, menas, muzika ir pramogos kiekvienam. Vilnius jau švenčia, o jūs?

Tai pat siūlome išbandyti skrydį oro balionu Trakuose.

Skrydis oro balionu Vilniuje
Skrydis Oro Balionu Vilniuje
Skrydis oro balionu Vilnius senamiestis