Skrydis oro balionu Vilniuje

Paįvairinkite savo nuotykius su mūsų skrydžiais oro balionu virš Vilniaus ir pamatykite Lietuvos sostinę iš kvapą gniaužiančios perspektyvos.

Pažinkite Vilnių Iš Viršaus Su Mūsų Skrydžiais Oro Balionais

Kylant virš Vilniaus, švelniai pučiant vėjui, jus sužavės prieš akis atsiverianti panorama. Ryškūs stogai, akmenimis grįstos gatvės ir žaliuojantys parkai sukuria nuostabų gobeleną, kuris jus privers aikčioti iš nuostabos. Skrydis oro balionu – tai rami ir tyli kelionė, leidžianti pabėgti nuo miesto šurmulio.

Vilnius yra viena iš nedaugelio sostinių, kur skrydžiai oro balionu leidžiama.

Ankstyvą rytą arba vakare galite grožėtis bent keliais skrydžiais virš Vilniaus, o esant tinkamoms oro sąlygoms – ir visais vienu metu. Vilnius gali pasigirti daugybe vietų skrydžiui pradėti.

Mūsų patyrę ir sertifikuoti pilotai užtikrins jūsų saugumą ir komfortą viso nuotykio metu. Jie preciziškai valdys oro balioną ir leis jums sklandžiai ir nepamirštamai paskraidyti. Nesvarbu, ar skraidote pirmą kartą, ar esate patyręs nuotykių ieškotojas, ši patirtis tinka visiems.

Pavasarį jus pasitiks žydinčios gėlės ir gyvybinga žaluma. Vasarą giedras dangus ir ilgesnės dienos – tai puiki proga apžiūrėti miestą iš viršaus. Rudenį miestas pasipuošia šiltais atspalviais ir krintančiais lapais, kurie sukuria vaizdingą reginį.

Keleiviai į skrydį sutartoje vietoje paprastai išlydimi apie 5-9 val. ryto arba 6-9 val. vakaro. Susisiekite su mus, ir mes leisime jums apžiūrėti šį unikalų senamiestį iš paukščio skrydžio! Po nepamirštamo skrydžio kartu su komanda dalyvausite tradicinėje ceremonijoje.. Oro baliono krikštynos paprastai būna su ugnimi ir putojančiu vynu!

Jūsų skrydžio oro baliono Vilniuje nuotykis

Atlikę šiuos tris paprastus veiksmus leiskitės į nepamirštamą kelionę:

01

Užsisakykite internetu

Lengvai rezervuokite vietą naudodamiesi patogia internetine užsakymo sistema.

02

Pakilkite ir Skriskite

Pakilkite į orą ir grakščiai sklęskite danguje, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais peizažais.

03

Saugiai nusileiskite

Saugiai nusileiskite, žinodami, kad patyrėte kažką tikrai nepaprasto.

Kvapą gniaužiantys vaizdai

Leisdamiesi į skrydį oro balionu Vilniuje, pasiruoškite pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais, kurie atsiveria po jumis. Ryškūs stogai, gatvės ir parkai kartu sukuria užburiantį vaizdą, kuris jus privers aikčioti iš nuostabos.

Pilotas Albertas Kerdokas, pilotuoja karšto oro balioną

Profesionalūs pilotai

Saugumas ir patogumas yra mūsų svarbiausi prioritetai. Mūsų patyrę ir licencijuoti pilotai preciziškai vadovaus Jūsų skrydžiui oro balionu nuotykiui ir užtikrins sklandžią, bei nepamirštamą kelionę. Nesvarbu, ar skraidote pirmą kartą, ar esate patyręs nuotykių ieškotojas, esate patikimose rankose.

Hot air balloon Vilnius

Įspūdžiai ištisus metus

Atraskite Vilniaus magiją visais metų laikais. Pavasarį jus pasitiks žydinčios gėlės ir gyvybinga žaluma. Vasarą giedras dangus ir ilgesnės dienos puikiai tinka tyrinėjimams. Ruduo nudažo miestą šiltais atspalviais ir krintančiais lapais, sukurdamas nepakartojamo grožio vaizdą.

Pasiruoškite Skrydžiui Oro Balionu Vilniuje

 • Paprastai susitiksite nurodytoje starto vietoje, kurią dieną prieš skrydį nurodys mūsų skrydžių koordinatorius.
 • Susitikimo laikas priklauso nuo saulėtekio ar saulėlydžio grafiko, bet paprastai tai būna apie 5:30-7:00 ryte arba 18:00-19:00 vakare.
 • Tikslų susitikimo laiką ir informaciją apie susitikimo vietą jums pateiksime prieš planuojamą skrydį. Svarbu atvykti laiku, kad būtų užtikrintas sklandus ir savalaikis pakilimas.
 • Skrydis oro balionu paprastai trunka nuo 45 minučių iki valandos, priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Visa ši patirtis, įskaitant pasiruošimą prieš skrydį ir šventinius renginius po skrydžio, gali trukti kelias valandas.

Siūlome bendrus ir privačius skrydžius.

Bendrais skrydžiais galima mėgautis įspūdžiais su kitais keleiviais, o privačiais skrydžiais poros gali mėgautis intymesne ir romantiškesne aplinka.

Dažnai galite aptarti savo pageidavimus su mumis, kai atliekate užsakymą, ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip, paprastai į skrydį galite pasiimti fotoaparatą arba išmanųjį telefoną. Tik nepamirškite skrydžio metu apsaugoti prietaisų, kad netyčia nenukristų.

 • Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl skrydžiai gali būti atšaukiami arba perkeliami dėl nepalankių oro sąlygų, pavyzdžiui, stipraus ar silpno vėjo, audros, lietaus ar rūko.
 • Bendradarbiaudami su jumis rasime jums tinkamą kitą skrydžio datą ir laiką.
 • Paprastai meteorologinės sąlygos prognozuojamos ir tikrinamos iš anksto, tačiau kartais jos būna netikslios arba neišsamios.
 • Todėl, net ir atvykus į pradinį tašką, atšaukimas vis tiek galimas, kad nekiltų pavojaus saugumui.

Apsirenkite patogiai pagal oro sąlygas ir dėvėkite sluoksnius, nes skrydžio metu temperatūra gali keistis.

 • Dažnai rekomenduojama vilkėti lengvą striukę arba megztinį.
 • Rytais žolė paprastai būna šlapia, todėl patartina avėti uždarus batus.
 • Vakare nusileidimo vietoje gali būti problemų dėl uodų, todėl patartina dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis.
 • Kepurė ir akiniai nuo saulės apsaugo nuo saulės.

Nors skrydžiai oro balionu paprastai laikomi saugiais, būtina pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, jei esate nėščia. Jie, atsižvelgdami į konkrečias aplinkybes, gali patarti, ar skrydis oro balionu yra tinkama veikla nėštumo metu. Jūsų saugumas ir komfortas yra svarbiausi prioritetai. Keleiviai privalo informuoti pilotą apie bet kokias sveikatos problemas ar nėštumą.

Karšto oro balionai veikia pagal principą, kad karštas oras yra lengvesnis už šaltą. Baliono apvalkalas pripildomas pašildyto oro, todėl jis tampa plūdrus. Kai oras apvalkalo viduje įkaista, jo tankis tampa mažesnis nei aplinkinio vėsesnio oro, todėl balionas pakyla. Pilotas gali valdyti pakilimą ir nusileidimą reguliuodamas oro temperatūrą baliono viduje, todėl karšto oro balionai yra įdomus ir paprastas, tačiau veiksmingas keliavimo oru būdas.

Prieš skrydį starto vietoje paprastai susitiksite su pilotu ir įgula.

Jie suteiks saugos instruktažą ir gali jus įtraukti į oro baliono pripūtimo procesą, kad galėtumėte pamatyti, kaip balionas paruošiamas skrydžiui.

Skrydžiai oro balionu paprastai yra saugūs.

Profesionalūs pilotai yra griežtai apmokyti ir sertifikuoti, o balionai yra gerai prižiūrimi. Saugos priemonės apima saugos instruktažus prieš skrydį, reguliarius įrangos patikrinimus prieš kiekvieną skrydį, pakartotinį Oro navigacijos tarnybos sertifikavimą ne rečiau kaip kas 100 skrydžio valandų arba 12 mėnesių ir saugaus skrydžio oro sąlygų laikymąsi.

 • Turime minimalaus amžiaus reikalavimą, jis yra 5 metai.
 • Atsižvelgiant į oro sąlygas ir bendrą visų keleivių svorį, daugiau nei 100 kg sveriantiems asmenims gali būti taikomas apribojimas. Jei skrendate kartu su kitais keleiviais, atlikdami užsakymą būtinai nurodykite bendrą visų keleivių, įskaitant save, svorį. Tuomet mūsų skrydžių koordinatorius galės išsiaiškinti, ar yra laisvų vietų.

Labai svarbu žinoti, kad prieš skrydį ir skrydžio metu griežtai draudžiama vartoti stiprius alkoholinius gėrimus, narkotikus ir psichotropines medžiagas. Ši politika taikoma siekiant užtikrinti visų keleivių saugumą ir išlaikyti atsakingą bei kontroliuojamą aplinką viso skrydžio oro balionu metu. Svarbiausia – saugumas, todėl prašome laikytis šių apribojimų.

Mūsų klientai

Netikite Mūsų Žodžiu?

Kodėl verta rinktis mus?

Pasirinkite „Smile Balloons” oro balionus ir leiskite mums paversti jūsų svajones pakilti į dangų nepamirštama realybe. Pasirinkite patogų skrydžio laiką pagal savo pageidavimus ir mėgaukitės dangumi savo sąlygomis.

Naudingi šaltiniai

Planuokite savo vizitą

Daugiau informacijos apie Vilnių ir būsimus renginius rasite "Go Vilnius" svetainėje. Suplanuokite kelionę į sostinę, pasisemkite žinių ir pasisemkite įsimintinų įspūdžių.

Kelionių vadovas

Atverkite idėjų ir patarimų pasaulį su Vilniaus kelionių vadovu. Pasiruoškite tyrinėti miestą ir sužinokite, kaip geriausiai išnaudoti kelionę.

Užsisakykite šiandien

Nepraleiskite progos rezervuoti skrydį oro balionu virš Vilniaus. Stebėkite miesto didybę iš unikalios perspektyvos ir susikurkite prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.