Skrydis oro balionu

Skrydžių oro balionais kainos

Kviečiame jus pasinerti į nuostabių įspūdžių akimirkas.
Skrydis oro balionu kaina

Skrydis oro balionu Vilniuje

SKRYDIS VIRŠ VILNIAUS

Skriskite oro balionu virš Vilniaus – vienos gražiausių Europos sostinių. Šis miestas yra vienas iš nedaugelio, virš kurių leidžiama skristi karšto oro balionais, tad pasinaudokite unikalia proga pasimėgauti įspūdingu kraštovaizdžiu iš aukštai. Ko gero geriausios skrydžio oro balionu kainos Vilniuje.

Kaina: 140 Eur / аsm.

Skrydis oro balionu Trakuose

SKRYDIS VIRŠ TRAKŲ

Ar gali būti kažkas nuostabiau, už kvapą gniaužiančius vaizdus skrendant virš Trakų pilies ežerų apsuptyje? Skrisdami oro balionu pamatysite nuostabų kraštovaizdį iš aukštai. Šis miestas įspūdingas savo grožiu, o turistų kiekiu nenusileidžia Venecijai ir Sankt Peterburgui.

Kaina: 140 Eur / аsm.

Grupės skrydis oro balionu

SKRYDIS 4 ASM. GRUPEI

Jei turite ypač iššūkius mylinčių draugų kompaniją, pasinaudokite proga ir atsiduokite naujiems potyriams visi kartu – pasirinkę šį paketą sutaupysite.

Kaina: 540 Eur / keturiems asm.

Skrydis oro balionu privatus

SKRYDIS VIP „ROMANTIŠKA PORELĖ“

Ar norėtumėte romantiško, privataus skrydžio oro balionu su VIP aptarnavimu? Pasirinkę skrydį „Romantiška porelė“ galėsite džiaugtis privatumu be jokių pašalinių žmonių.

Kaina: 600 Eur / dviems asm.

Dovana skrydis oro balionu

SKRYDIS 6 ASM. GRUPEI

Skrisdami šešiese jūs skrisite tik su pažįstamais žmonėmis ir pilotu. Gražios akimirkos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Kaina: 780 Eur / šešiems asm.

Skrydis oro balionu šeimai

INDIVIDUALŪS SKRYDŽIO ORO BALIONU PROJEKTAI

Jei norite suorganizuoti skrydį oro balionu iš įmonės ar savo namo kiemo, norite užsakyti pririšto baliono skrydį renginiui ar kt., drąsiai kreipkitės ir mes rasime sprendimą.

Šuoliai su guma iš oro baliono

Šuoliai su guma iš oro baliono

Šuolis su guma yra vykdomas iš skrendančio karšto oro baliono. Lietuvoje ir pasaulyje toks šuolis yra vienintelis ir unikalus kartu su krisk.lt komanda