Mūsų Skrydžiai Oro Balionais

Skrydis virš Vilniuje

Vilnius - viena gražiausių Europos sostinių. Tai viena iš nedaugelio vietų, kuriose leidžiama skristi oro balionu.

Skrydis virš Trakų

Trakai - miestas ant vandens, apsuptas ežerų. Iš viršaus atsiveria nuostabūs pilies ir aplinkinių vandens telkinių vaizdai.

Grupė žmonių, pozuojančių oro balione, mėgaujantis jaudinančia skrydžio oro balionu patirtimi.

Šeimos skrydžiai

Skrydžiai oro balionu Vilniuje arba Trakuose visai šeimai! Ilgalaikiai prisiminimai ir kvapą gniaužiantys vaizdai iš viršaus.

Romantiškas (privatus VIP skrydis)

Leiskitės į romantišką nuotykį - VIP kelionę oro balionu virš Trakų. Mėgaukitės privačiu pasivažinėjimu su partneriu ir mėgaukitės kvapą gniaužiančiais vaizdais iš viršaus.

Dovana Skrydis Oro Balionu

Kvapą gniaužianti puiki dovana Jūsų artimiesiems. Paskraidykite oro balionu Vilniuje arba Trakuose ir patirkite neišdildomų įspūdžių visam gyvenimui.

Skrydžiai Vilniuje arba Trakuose grupėms

Galimybė pasimėgauti skrydžiu draugų kompanijoje. Mėgaukitės garantuotai gražiomis akimirkomis ir nepamirštamais įspūdžiais! Ar esate pasirengę mėgautis juo su draugais ir šeima?

Dovanokite dangų: Sukurkite nepamirštamų akimirkų

Suteikite neišdildomų prisiminimų su "Smile Balloons" karšto oro balionų dovanų kuponais. Nustebinkite savo artimuosius jaudinančiu pasivažinėjimu su ypatinga krikšto tradicija ir skrydžio pažymėjimais. Dovanokite stebuklą jau šiandien!

Pasiruoškite kelionei!

 • Paprastai susitiksite nurodytoje starto vietoje, kurią dieną prieš skrydį nurodys mūsų skrydžių koordinatorius.
 • Susitikimo laikas priklauso nuo saulėtekio ar saulėlydžio grafiko, bet paprastai tai būna apie 5:30-7:00 ryte arba 18:00-19:00 vakare.
 • Tikslų susitikimo laiką ir informaciją apie susitikimo vietą jums pateiksime prieš planuojamą skrydį. Svarbu atvykti laiku, kad būtų užtikrintas sklandus ir savalaikis pakilimas.
 • Skrydis oro balionu paprastai trunka nuo 45 minučių iki valandos, priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Visa ši patirtis, įskaitant pasiruošimą prieš skrydį ir šventinius renginius po skrydžio, gali trukti kelias valandas.

Siūlome bendrus ir privačius skrydžius.

Bendrais skrydžiais galima mėgautis įspūdžiais su kitais keleiviais, o privačiais skrydžiais poros gali mėgautis intymesne ir romantiškesne aplinka.

Dažnai galite aptarti savo pageidavimus su mumis, kai atliekate užsakymą, ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip, paprastai į skrydį galite pasiimti fotoaparatą arba išmanųjį telefoną. Tik nepamirškite skrydžio metu apsaugoti prietaisų, kad netyčia nenukristų.

 • Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl skrydžiai gali būti atšaukiami arba perkeliami dėl nepalankių oro sąlygų, pavyzdžiui, stipraus ar silpno vėjo, audros, lietaus ar rūko.
 • Bendradarbiaudami su jumis rasime jums tinkamą kitą skrydžio datą ir laiką.
 • Paprastai meteorologinės sąlygos prognozuojamos ir tikrinamos iš anksto, tačiau kartais jos būna netikslios arba neišsamios.
 • Todėl, net ir atvykus į pradinį tašką, atšaukimas vis tiek galimas, kad nekiltų pavojaus saugumui.

Apsirenkite patogiai pagal oro sąlygas ir dėvėkite sluoksnius, nes skrydžio metu temperatūra gali keistis.

 • Dažnai rekomenduojama vilkėti lengvą striukę arba megztinį.
 • Rytais žolė paprastai būna šlapia, todėl patartina avėti uždarus batus.
 • Vakare nusileidimo vietoje gali būti problemų dėl uodų, todėl patartina dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis.
 • Kepurė ir akiniai nuo saulės apsaugo nuo saulės.

Nors skrydžiai oro balionu paprastai laikomi saugiais, būtina pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, jei esate nėščia. Jie, atsižvelgdami į konkrečias aplinkybes, gali patarti, ar skrydis oro balionu yra tinkama veikla nėštumo metu. Jūsų saugumas ir komfortas yra svarbiausi prioritetai. Keleiviai privalo informuoti pilotą apie bet kokias sveikatos problemas ar nėštumą.

Karšto oro balionai veikia pagal principą, kad karštas oras yra lengvesnis už šaltą. Baliono apvalkalas pripildomas pašildyto oro, todėl jis tampa plūdrus. Kai oras apvalkalo viduje įkaista, jo tankis tampa mažesnis nei aplinkinio vėsesnio oro, todėl balionas pakyla. Pilotas gali valdyti pakilimą ir nusileidimą reguliuodamas oro temperatūrą baliono viduje, todėl karšto oro balionai yra įdomus ir paprastas, tačiau veiksmingas keliavimo oru būdas.

Prieš skrydį starto vietoje paprastai susitiksite su pilotu ir įgula.

Jie suteiks saugos instruktažą ir gali jus įtraukti į oro baliono pripūtimo procesą, kad galėtumėte pamatyti, kaip balionas paruošiamas skrydžiui.

Skrydžiai oro balionu paprastai yra saugūs.

Profesionalūs pilotai yra griežtai apmokyti ir sertifikuoti, o balionai yra gerai prižiūrimi. Saugos priemonės apima saugos instruktažus prieš skrydį, reguliarius įrangos patikrinimus prieš kiekvieną skrydį, pakartotinį Oro navigacijos tarnybos sertifikavimą ne rečiau kaip kas 100 skrydžio valandų arba 12 mėnesių ir saugaus skrydžio oro sąlygų laikymąsi.

 • Turime minimalaus amžiaus reikalavimą, jis yra 5 metai.
 • Atsižvelgiant į oro sąlygas ir bendrą visų keleivių svorį, daugiau nei 100 kg sveriantiems asmenims gali būti taikomas apribojimas. Jei skrendate kartu su kitais keleiviais, atlikdami užsakymą būtinai nurodykite bendrą visų keleivių, įskaitant save, svorį. Tuomet mūsų skrydžių koordinatorius galės išsiaiškinti, ar yra laisvų vietų.

Labai svarbu žinoti, kad prieš skrydį ir skrydžio metu griežtai draudžiama vartoti stiprius alkoholinius gėrimus, narkotikus ir psichotropines medžiagas. Ši politika taikoma siekiant užtikrinti visų keleivių saugumą ir išlaikyti atsakingą bei kontroliuojamą aplinką viso skrydžio oro balionu metu. Svarbiausia – saugumas, todėl prašome laikytis šių apribojimų.

Vilnius booking hot air balloon flight

Mūsų Oro Balionai

LY-CGL

Mūsų LY-CGL oro balionas talpina 7 keleivius ir pilotą, jo tūris - 4500 m³. Pagaminta 2022 m. ir paskutinį kartą patikrinta 2023 m., ji atspindi mūsų įsipareigojimą užtikrinti saugą ir kokybę.

LY-BTS

Mūsų "LY-BTS" balione telpa 7-8 keleiviai ir pilotas, o jo tūris yra 5100 m³. Pagamintas 2022 m., o paskutinį kartą patikrintas 2023 m., jis užtikrina patogų ir saugų skrydį.

LY-OFK

LY-OFK balione telpa 6-7 keleiviai ir pilotas, jo tūris - 4150 m³. 2005 m. pagamintame ir 2023 m. paskutinį kartą patikrintame balione derinama patirtis ir patikimumas, kad galėtumėte mėgautis skrydžiais oro balionu.

0 %

Saugos įrašas

#Nr. 1 iš 0

Veikla lauke

Vilniuje Pagal TripAdvisor

0

"Google" apžvalga