Šeimos ir draugų skrydis oro balionu

Ieškote unikalios ir nepamirštamos patirties savo šeimai ar draugams?

Privatus skrydis oro balionu

Privatus skrydis oro balionu yra toks pat kaip ir standartinis skrydis, tik su vienu esminiu skirtumu – oro balionas skirtas tik jūsų šeimai ar grupei. Tai reiškia, kad balione nebus kitų keleivių apart Jūsų ir piloto, todėl galėsite mėgautis indvidualesne ir asmeniškesne patirtimi.

Užsisakydami privatų skrydį oro balionu, galite tikėtis tokio paties saugumo ir profesionalumo, kokį užtikriname visų mūsų skrydžių metu. Mūsų patyrę ir licencijuoti pilotai pasirūpins sklandžia ir malonia kelione, leisdamiesi į vaizdingą maršrutą, kuriame atsiskleidžia aplinkinio kraštovaizdžio grožis.

Nesvarbu, ar švenčiate ypatingą progą, ar planuojate šeimos išvyką, ar tiesiog ieškote nepakartojamo nuotykio, mūsų privatūs skrydžiai oro balionu yra puikus pasirinkimas. Skrydžio ore ramybė  su įspūdžiais sukuria išties stebuklingą atmosferą, kuri jus ir jūsų artimuosius privers aikčioti iš nuostabos.

Privataus skrydžio oro balionu metu galėsite pasigrožėti nuostabiais panoraminiais vaizdais iš viršaus. Kiekviena akimirka bus kupina įkvepiančių vaizdų – nuo sodrios žalios gamtos iki vaizdingų miestų..

Mūsų privatūs skrydžiai oro balionu tinka įvairaus amžiaus žmonėms, todėl tai puikus pasirinkimas šeimos išvykoms. Vaikai bus sužavėti plūduriavimo danguje patirtimi, o suaugusieji galės atsipalaiduoti ir mėgautis kelionės ramybe. Tai puiki proga atsijungti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio ir vėl užmegzti ryšį su artimaisiais.

Tad kodėl reikia laukti? Padovanokite savo šeimai ar draugams nepaprastą nuotykį. Susisiekite su mumis šiandien, kad užsisakytumėte skrydį, ir pasiruoškite patirčiai, kuri suteiks prisiminimų visam gyvenimui.

Dronu užfiksuotas oro baliono skrydis

Jūsų skrydį gali užfiksuoti mūsų profesionalus dronų pilotas

Įspūdingi vaizdai

Mūsų siūlomi privatūs skrydžiai oro balionu suteikia puikią progą sukurti neišdildomus prisiminimus ir kartu patirti išties ypatingą nuotykį.

Profesionalūs pilotai

Saugumas ir patogumas yra mūsų svarbiausi prioritetai. Mūsų patyrę ir licencijuoti pilotai preciziškai vadovaus Jūsų skrydžiui oro balionu nuotykiui ir užtikrins sklandžią, bei nepamirštamą kelionę. Nesvarbu, ar skraidote pirmą kartą, ar esate patyręs nuotykių ieškotojas, esate patikimose rankose.

Įspūdžiai ištisus metus

Patirkite vienintelį kartą gyvenime vykstantį privatų skrydį oro balionu. Nustebinkite savo mylimąjį romantiška kelione dangumi ir sukurkite nepamirštamus prisiminimus. Užsisakykite dabar!

Pasiruoškite kelionei!

 • Paprastai susitiksite nurodytoje starto vietoje, kurią dieną prieš skrydį nurodys mūsų skrydžių koordinatorius.
 • Susitikimo laikas priklauso nuo saulėtekio ar saulėlydžio grafiko, bet paprastai tai būna apie 5:30-7:00 ryte arba 18:00-19:00 vakare.
 • Tikslų susitikimo laiką ir informaciją apie susitikimo vietą jums pateiksime prieš planuojamą skrydį. Svarbu atvykti laiku, kad būtų užtikrintas sklandus ir savalaikis pakilimas.
 • Skrydis oro balionu paprastai trunka nuo 45 minučių iki valandos, priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Visa ši patirtis, įskaitant pasiruošimą prieš skrydį ir šventinius renginius po skrydžio, gali trukti kelias valandas.

Siūlome bendrus ir privačius skrydžius.

Bendrais skrydžiais galima mėgautis įspūdžiais su kitais keleiviais, o privačiais skrydžiais poros gali mėgautis intymesne ir romantiškesne aplinka.

Dažnai galite aptarti savo pageidavimus su mumis, kai atliekate užsakymą, ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip, paprastai į skrydį galite pasiimti fotoaparatą arba išmanųjį telefoną. Tik nepamirškite skrydžio metu apsaugoti prietaisų, kad netyčia nenukristų.

 • Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl skrydžiai gali būti atšaukiami arba perkeliami dėl nepalankių oro sąlygų, pavyzdžiui, stipraus ar silpno vėjo, audros, lietaus ar rūko.
 • Bendradarbiaudami su jumis rasime jums tinkamą kitą skrydžio datą ir laiką.
 • Paprastai meteorologinės sąlygos prognozuojamos ir tikrinamos iš anksto, tačiau kartais jos būna netikslios arba neišsamios.
 • Todėl, net ir atvykus į pradinį tašką, atšaukimas vis tiek galimas, kad nekiltų pavojaus saugumui.

Apsirenkite patogiai pagal oro sąlygas ir dėvėkite sluoksnius, nes skrydžio metu temperatūra gali keistis.

 • Dažnai rekomenduojama vilkėti lengvą striukę arba megztinį.
 • Rytais žolė paprastai būna šlapia, todėl patartina avėti uždarus batus.
 • Vakare nusileidimo vietoje gali būti problemų dėl uodų, todėl patartina dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis.
 • Kepurė ir akiniai nuo saulės apsaugo nuo saulės.

Nors skrydžiai oro balionu paprastai laikomi saugiais, būtina pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, jei esate nėščia. Jie, atsižvelgdami į konkrečias aplinkybes, gali patarti, ar skrydis oro balionu yra tinkama veikla nėštumo metu. Jūsų saugumas ir komfortas yra svarbiausi prioritetai. Keleiviai privalo informuoti pilotą apie bet kokias sveikatos problemas ar nėštumą.

Karšto oro balionai veikia pagal principą, kad karštas oras yra lengvesnis už šaltą. Baliono apvalkalas pripildomas pašildyto oro, todėl jis tampa plūdrus. Kai oras apvalkalo viduje įkaista, jo tankis tampa mažesnis nei aplinkinio vėsesnio oro, todėl balionas pakyla. Pilotas gali valdyti pakilimą ir nusileidimą reguliuodamas oro temperatūrą baliono viduje, todėl karšto oro balionai yra įdomus ir paprastas, tačiau veiksmingas keliavimo oru būdas.

Labai svarbu žinoti, kad prieš skrydį ir skrydžio metu griežtai draudžiama vartoti stiprius alkoholinius gėrimus, narkotikus ir psichotropines medžiagas. Ši politika taikoma siekiant užtikrinti visų keleivių saugumą ir išlaikyti atsakingą bei kontroliuojamą aplinką viso skrydžio oro balionu metu. Svarbiausia – saugumas, todėl prašome laikytis šių apribojimų.

Prieš skrydį starto vietoje paprastai susitiksite su pilotu ir įgula.

Jie suteiks saugos instruktažą ir gali jus įtraukti į oro baliono pripūtimo procesą, kad galėtumėte pamatyti, kaip balionas paruošiamas skrydžiui.

Skrydžiai oro balionu paprastai yra saugūs.

Profesionalūs pilotai yra griežtai apmokyti ir sertifikuoti, o balionai yra gerai prižiūrimi. Saugos priemonės apima saugos instruktažus prieš skrydį, reguliarius įrangos patikrinimus prieš kiekvieną skrydį, pakartotinį Oro navigacijos tarnybos sertifikavimą ne rečiau kaip kas 100 skrydžio valandų arba 12 mėnesių ir saugaus skrydžio oro sąlygų laikymąsi.

 • Turime minimalaus amžiaus reikalavimą, jis yra 5 metai.
 • Atsižvelgiant į oro sąlygas ir bendrą visų keleivių svorį, daugiau nei 100 kg sveriantiems asmenims gali būti taikomas apribojimas. Jei skrendate kartu su kitais keleiviais, atlikdami užsakymą būtinai nurodykite bendrą visų keleivių, įskaitant save, svorį. Tuomet mūsų skrydžių koordinatorius galės išsiaiškinti, ar yra laisvų vietų.

Mūsų klientai

Netikite mūsų žodžiais?

Kodėl verta rinktis mus?

Pasirinkite „Smile Balloons” oro balionus ir leiskite mums paversti jūsų svajones pakilti į dangų nepamirštama realybe. Pasirinkite patogų skrydžio laiką pagal savo pageidavimus ir mėgaukitės dangumi savo sąlygomis.

Naudinga informacija

Planuokite savo vizitą

Daugiau informacijos apie Vilnių ir būsimus renginius rasite "Go Vilnius" svetainėje. Suplanuokite kelionę į sostinę, pasisemkite žinių ir pasisemkite įsimintinų įspūdžių.

Kelionių vadovas

Atverkite idėjų ir patarimų pasaulį su Vilniaus kelionių vadovu. Pasiruoškite tyrinėti miestą ir sužinokite, kaip geriausiai išnaudoti kelionę.

Užsisakykite šiandien

Nepraleiskite progos rezervuoti skrydį oro balionu ir susikurkite prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.