Apie mus

Leiskitės į kelionę su Smile Balloons, kur mūsų bendra aistra skraidyti oro balionu paprastą pomėgį paverčia nepaprastu gyvenimo būdu. Būdami viena geriausių oro balionų komandų Lietuvoje, šį sportą pavertėme meno rūšimi ir šiuo metu esame tarp penkių geriausių šalies komandų.

Mūsų misija / vertybės

Kylantis džiaugsmas

Kiekvieną skrydžio oro balionu patirtį pakylėkite į naujas aukštumas, suteikdami džiaugsmo kiekvienai akimirkai. Tikime, kad kiekvienas skrydis taps nepamirštamu nuotykiu, o šypsenos išliks visą gyvenimą.

Trys žmonės, laikantys trofėjus priešais balionais papuoštą sceną.

Kompetencijos siekimas

Siekdami tobulumo aktyviai dalyvaujame oro balionų varžybose Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Nuolat stengiamės išlaikyti aukščiausio lygio komandos reputaciją.

Ryškus karšto oro balionų, grakščiai sklandančių ramiame lauke, ekranas.

Bendradarbiavimas su bendruomene

Įgyvendindami savo misiją, 2014 m. surengėme įspūdingą Lietuvos karšto oro balionų čempionatą ir su pasididžiavimu atstovavome savo šaliai tarptautinėse varžybose. Mes puoselėjame bendruomenę, kuri dalijasi mūsų aistra.

Mūsų pasiekimai

Atskleiskite pasiekimų gobeleną kaip šypsenos balionus:

Siekdami tobulumo aktyviai dalyvaujame oro balionų varžybose Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Mums netgi teko garbė atstovauti savo šaliai Lenkijoje ir Vengrijoje vykusiame Europos oro balionų čempionate.

Be to, bendradarbiaudami su bendraminčiais organizavome puikiai įvertintą 2014 m. Lietuvos karšto oro balionų čempionatą Elektrėnuose, kuris buvo pripažintas vienu įspūdingiausių renginių mieste.

#Nr. 1 iš 0

Veikla lauke

Vilniuje Pagal TripAdvisor

Trys žmonės, laikantys trofėjus priešais balionais papuoštą sceną.
Trys žmonės, pozuojantys nuotraukai su balionais palapinėje.

Mūsų komanda

"Smile Balloons" komanda - tai atsidavę profesionalai, kuriuos vienija meilė oro balionams. Kiekvienas narys prisideda savo patirtimi ir aistra, kad kiekvienas skrydis būtų ne tik kelionė, bet ir jaudinantis bei džiaugsmingas paveikslas.

Kairėje - Vytas Kerdokas (12+ metų patirtis )

Viduryje - Julia Romanovska (12+ metų patirtis)

Dešinėje - Albert Kerdokas (12+ metų patirtis)

Mūsų balionai

Skrydis CargoGo oro balionu

LY-CGL

Mūsų LY-CGL oro balionas talpina 7 keleivius ir pilotą, jo tūris - 4500 m³. Pagaminta 2022 m. ir paskutinį kartą patikrinta 2023 m., ji atspindi mūsų įsipareigojimą užtikrinti saugą ir kokybę.

BetSafe skrydis oro balionu su raudonu balionu - maketas

LY-BTS

Mūsų "LY-BTS" balione telpa 7-8 keleiviai ir pilotas, o jo tūris yra 5100 m³. Pagamintas 2022 m., o paskutinį kartą patikrintas 2023 m., jis užtikrina patogų ir saugų skrydį.

Geltas LY-OFK oro balionas nusileido lauko viduryje.

LY-OFK

LY-OFK balione telpa 6-7 keleiviai ir pilotas, jo tūris - 4150 m³. 2005 m. pagamintame ir 2023 m. paskutinį kartą patikrintame balione derinama patirtis ir patikimumas, kad galėtumėte mėgautis skrydžiais oro balionu.

Mūsų partneriai

MongolfiereItalia

Sveiki atvykę į stebuklingą skrydžių pasaulį. Pažinkite Toskaną iš dangaus skrisdami oro balionu ir sukurkite fantastiškus prisiminimus, kurie išliks ilgam.

Skrydis oro balionu po Toskaną

Pasinerkite į kerinčią skrydžio oro balionų karalystę Tuscany, kur kiekviena kelionė yra stebuklingas nuotykis.

KAYAK kelionių vadovas

Išlaisvinkite savo apsilankymo Vilniuje potencialą su idėjomis ir įkvėpimu iš KAYAK kelionių vadovo.

KAYAK skrydžiai

Lengvai suplanuokite kelionę į Vilnių užsisakydami skrydžius per KAYAK - savo patikimą kelionių palydovą.