1. Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip MB Sky Balloons renka, naudoja ir dalijasi informacija apie jus, kai lankotės mūsų svetainėje https://hotairballoon.lt/ („Svetainė”) arba naudojatės mūsų paslaugomis.

  1. Informacija, kurią renkame

Mes renkame informaciją, kurią mums pateikiate, kai naudojatės mūsų paslaugomis, pvz., savo vardą, el. pašto adresą, telefono numerį ir mokėjimo informaciją. Mes taip pat renkame informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine ir paslaugomis, pvz., IP adresą, naršyklės tipą ir operacinę sistemą.

  1. Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mes naudojame surinktą informaciją, kad galėtume teikti ir tobulinti savo paslaugas, bendrauti su jumis apie jūsų paskyrą ar mūsų paslaugas ir suasmeninti jūsų patirtį mūsų svetainėje. Mes taip pat galime naudoti jūsų informaciją siųsdami jums rinkodaros pranešimus apie mūsų ar trečiųjų šalių paslaugas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti.

  1. Dalijimasis informacija

Mes galime dalytis jūsų informacija su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kurie teikia paslaugas mūsų vardu, pvz., mokėjimų apdorojimą, duomenų analizę, el. pašto pristatymą, prieglobos paslaugas, klientų aptarnavimą ir rinkodarą. Mes taip pat galime dalytis jūsų informacija su trečiosiomis šalimis jų pačių rinkodaros tikslais.

  1. Duomenų saugojimas

Iš jūsų surinktą asmeninę informaciją saugome iki 24 mėnesių po paslaugos pabaigos.

  1. Nuotraukos ir vaizdo įrašai

Atkreipkite dėmesį, kad MB Sky Balloons neatsako už jokias nuotraukas ar vaizdo įrašus, kuriuos padarė trečiosios šalys skrydžio oro balionu metu. Mūsų darbuotojų padarytos nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti naudojami mūsų pačių tikslams arba mūsų reklamose. Tačiau jei norite, kad bet kuriuo metu pašalintume bet kurį iš šių vaizdo įrašų ar nuotraukų, susisiekite su mumis [email protected] ir mes tai padarysime per 30 dienų.

  1. Jūsų teisės

Jūs turite teisę pasiekti ir taisyti savo asmeninę informaciją. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros arba susisiekę su mumis [email protected]. Jūs taip pat turite teisę prašyti, kad mes ištrintume jūsų asmeninę informaciją