KAIP PASIRUOŠTI SKRYDŽIUI ORO BALIONU?

Jums reikia atvykti į sutartą vietą bent 30 min. prieš skrydį. Vietą mes parinksime pagal vėjo stiprumą bei kryptį, kad skrydis oro balionu būtų nepriekaištingas. Būtinai informuosime kiekvieną keleivį asmeniškai apie parinktą vietą gerokai prieš skrydį, kad tikrai spėtumėte ramiai atvykti.

Visa skrydžio oro balionu pramoga trunka apie 2 – 2,5 val. Į šį laiką įskaičiavome pasiruošimą, instruktažą keleiviams, oro baliono paruošimą, pakilimą ir nusileidimą, tad neužtruksite nei minutės ilgiau. Pats skrydis oro balionu nuo pakilimo iki nusileidimo trunka 1 valandą.

Viename krepšyje gali būti nuo dviejų iki šešių asmenų. Pagal užsiregistravusių žmonių skaičių parenkame optimaliausią variantą, kuris labiausiai tiks klientui ir bus lengviausiai įgyvendinamas. Iš viso turime tris balionus, kuriais skraidiname keleivius.

Žinoma, galima! Tačiau, už savo mobiliuosius telefonus, fotoaparatus bei kitą įrangą, kaip ir už visus asmeninius daiktus, esate atsakingi patys. Mes rekomenduojame įdėti savo techniką į minkštus dėklus, kurie apsaugotų aparatūrą nuo galimų mechaninių pažeidimų nusileidimo metu.

Tam, kad suteiktume jums saugumą ir pačią geriausią patirtį, turime pabrėžti – skrydis oro balionu visiškai priklauso nuo meteorologinių sąlygų (debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan.).

Visada stengiamės kuo tiksliau numatyti meteorologines sąlygas iš anksto, tačiau kartais gamta būna nenuspėjama. Todėl, net atvažiavus į starto vietą, skrydis saugumo sumetimais gali būti atšauktas. Vis gi, nesirūpinkite – įvykus tokiai situacijai būtinai rasime kitą laiką, tinkamą jums.

Rekomenduojame ruošiantis skrydžiui ir skrydžio metu vilkėti kelnes, striukę ar marškinius ilgomis rankovėmis (pageidautina nedegios medžiagos), avėti storapadžius batus bei turėti odines pirštines. Taip pat, kai kurių balionų krepšiai yra pakankamai žemi, todėl pravartu turėti kepurę, kuri apsaugotų nuo degiklių karščio.

Rytais paprastai žolė būna šlapia, todėl patogesni yra aukšti guminiai batai. Vakarais nusileidimo vietoje gali būti daug uodų, todėl patogiau su marškiniais ilgomis rankovėmis.

Taip pat, yra nedidelė tikimybė šiek tiek išsitepti – atsižvelkite į tai, rinkdamiesi drabužius skrydžiui oro balionu!

Ar gali oro balionu skristi sveikatos sutrikimų turintis žmogus arba besilaukianti moteris?

Dėl jūsų pačių saugumo rekomenduojame pasitarti su gydytoju ir su juo nuspręsti, ar jums galima skristi oro balionu. Tačiau, bet kuriuo atveju, apie šias aplinkybes privalote informuoti savo pilotą.

Apgailestaujame, tačiau griežtai draudžiama prieš skrydį ir paties skrydžio metu vartoti stiprius alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas.

Skrydžio oro balionu kaina skiriasi priklausomai nuo to, kokią paslaugą renkatės. Galite skristi vieni, dviese arba su grupe. Visas skirtingų variantų kainas rasite paspaudę skiltį „Kaina“.

Tikrai taip! Oro balionai yra viena saugiausių transporto priemonių. Taip pat, esame patyrę profesionalai, tad puikiai žinome, kaip suvaldyti bet kokią situaciją. Svarbu pabrėžti, kad skrydžius planuojame atsižvelgdami į meteorologines sąlygas tam, kad užtikrintume pilną keleivių saugumą.