Skrydis oro balionu

Užfiksuokite savo skrydį oro balionu, nuostabiu drono vaizdo įrašu.

Nepakartojamą skrydis oro balionu su Drono vaizdo įrašu

Karsto oro baliono skrydis yra tikrai neįprastas nuotykis. Šios unikalios patirties prisiminimus verta saugoti visą gyvenimą ir dalintis jais su artimaisiais. Dėl šios jūsų noro išsaugoti šį prisiminimą, mes džiaugiamės pasiūlyti tiems, kurie užsakydami skrydį su mumis Lietuvoje, galimybę gauti drono vaizdo įrašą, kurį fiksuoja mūsų patyręs profesionalas.

Mūsų profesionalus drono filmavimas leis jums iš naujo patirti karsto oro baliono skrydi Vilniuje arba Trakuose su neįtikėtina detalumo kokybe. Mūsų patyrę specialistai užfiksuoja įspūdingus vaizdus, suteikdami jums 4K/UHD vaizdo įrašą, kuris iš tikrųjų atskleidžia skrydžio grožį. Skrydžio metu fiksuojami vaizdai pakylant ir nusileidžiant, o tikslingai sukomponuotas 10 minučių įrašas bus suredaguotas ir papildytas garso takeliu.

Norint, kad nepasileistumėte šio nepakartojamo atminimo, rekomenduojame užsakyti šią paslaugą darant skrydžio užsakymą arba bent vieną dieną iki jo. Jūsų asmeninis vaizdo įrašas bus pristatytas per savaitę po skrydžio.

Užsakykite baliono skrydį su drono vaizdo įrašu ir įamžinkite brangius prisiminimus iš oro aukštumų.