Skrydis oro balionu

Pinigų ir prekių grąžinimo politika

Apžvalga

Mūsų pinigų grąžinimo ir grąžinimo politika galioja 30 dienų. Jei nuo jūsų pirkinio praėjo 30 dienų, negalime jums pasiūlyti visos pinigų sumos grąžinimo ar keitimo.

Kad būtų galima grąžinti, jūsų prekė turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kokios ją gavote. Jis taip pat turi būti originalioje pakuotėje.

Kelių rūšių prekės negrąžinamos. Greitai gendančių prekių, tokių kaip maistas, gėlės, laikraščiai ar žurnalai, grąžinti negalima. Mes taip pat nepriimame produktų, kurie yra intymios ar sanitarinės prekės, pavojingos medžiagos ar degūs skysčiai ar dujos.

Papildomos negrąžinamos prekės:

Norėdami užbaigti grąžinimą, reikalaujame kvito arba pirkimo įrodymo.

Nesiųskite pirkinio atgal gamintojui.

Yra tam tikrų situacijų, kai grąžinamosios išmokos suteikiamos tik iš dalies:

Grąžinamosios išmokos

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, mes atsiųsime jums el. laišką, kad praneštume, jog gavome jūsų grąžintą prekę. Mes taip pat informuosime jus apie jūsų grąžinamosios išmokos patvirtinimą arba atmetimą.

Jei būsite patvirtinti, jūsų grąžinimas bus apdorotas, o kreditas bus automatiškai pritaikytas jūsų kredito kortelei arba pradiniam mokėjimo būdui per tam tikrą dienų skaičių.

Pavėluotas arba trūkstamas lėšų grąžinimas

Jei dar negavote lėšų grąžinimo, pirmiausia dar kartą patikrinkite banko sąskaitą.

Tada susisiekite su savo kredito kortelę išdavusia įmone, gali praeiti šiek tiek laiko, kol jūsų grąžinimas bus oficialiai paskelbtas.

Tada susisiekite su banku. Prieš paskelbiant lėšų grąžinimą, dažnai būna šiek tiek apdorojimo laiko.

Jei visa tai atlikote, bet vis tiek dar negavote pinigų grąžinimo, susisiekite su mumis [email protected]

Išpardavimo prekės

Pinigai gali būti grąžinami tik už įprastą kainą prekes. Už parduotas prekes pinigai negrąžinami.

Grąžinimas

Mes keičiame daiktus tik tuo atveju, jei jie yra sugedę ar sugadinti. Jei jums reikia jį pakeisti į tą pačią prekę, atsiųskite mums el. laišką adresu [email protected];

Dovanos

Jei prekė buvo pažymėta kaip dovana, kai buvo įsigyta ir išsiųsta tiesiai jums, gausite dovanos kreditą, atitinkantį jūsų grąžinimo vertę. Gavus grąžinamą prekę, dovanų kuponas jums bus išsiųstas.

Jei perkant prekė nebuvo pažymėta kaip dovana arba dovanos davėjas buvo išsiuntęs užsakymą sau, kad galėtų jums padovanoti vėliau, mes išsiųsime grąžinamąją išmoką dovanų davėjui ir jis sužinos apie jūsų grąžinimą.

Pristatymas Grąžinimas

Jūs būsite atsakingi už savo siuntimo išlaidų, susijusių su prekės grąžinimu, apmokėjimą. Siuntimo išlaidos negrąžinamos. Jei gausite grąžinamąją išmoką, grąžinimo siuntimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų grąžinamos sumos.

Atsižvelgiant į tai, kur gyvenate, laikas, per kurį jūsų pakeistas produktas pasieks jus, gali skirtis.

Jei grąžinate brangesnes prekes, galite apsvarstyti galimybę naudotis sekama siuntimo paslauga arba įsigyti siuntimo draudimą. Mes negarantuojame, kad gausime jūsų grąžintą prekę.

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis [email protected], jei turite klausimų, susijusių su pinigų grąžinimu ir grąžinimu.