Skrydis oro balionu

Dėkojame, už Jūsų skrydžio oro balionu rezervaciją

Mums labai svarbus keleivių saugumas ir gerovė, todėl prieš patvirtindami kiekvieną užsakymą, kuris paprastai trunka iki 1 valandos, jį atidžiai peržiūrime.

Įgyvendindami savo saugumo protokolus, įvertiname orų prognozę Jūsų užsakymo dienai. Jei oro sąlygos tinkamos ir saugios skrydžiui, nedelsdami patvirtiname jūsų užsakymą. Jei dėl oro sąlygų ar kitų nenumatytų aplinkybių reikės ką nors koreguoti, kuo greičiau su jumis susisieksime ir aptarsime galimus variantus.

Dar kartą dėkojame, kad pasirinkote mūsų oro balionų paslaugas. Vertiname jūsų pasitikėjimą ir tikimės suteikti jums neįtikėtiną nuotykį danguje. Jei kiltų daugiau klausimų ar abejonių, žr. mūsų dažniausiai užduodamų klausimų skyrių, kuriame rasite naudingos informacijos apie pasiruošimą skrydžiui. Dažniausiai užduodamų klausimų skyrių [PASIRUOŠIMAS] galite pasiekti paspaudę šią nuorodą: DUK

Jei turite neatidėliotinų klausimų arba jums reikia pagalbos, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių adresu [email protected]. Mes mielai jums padėsime.